; ...:AZS Klub Uczelniany Akademii Pomorskiej w Słupsku:...
Header image
Akademii Pomorskiej w Słupsku
  

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone www.Pajacyk.pl

isic - azs

ISIC (international student identity card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Legitymacja isic przysługuje studentom wszystkich rodzajów studiów (dziennych, zaocznych, wieczorowych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) uczelni państwowych i prywatnych bez ograniczenia wieku. Wydawana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów, powyżej 12 roku życia.

Legitymacja ISIC zapewnia możliwość korzystania z wielu zniżek na całym świecie m.in.: na środki transportu, bilety wstępu do muzeów, galerii, kin, teatrów, klubów, dyskotek, ubezpieczenie nnw na całym świecie, dostęp do help line (bezpłatna infolinia czynna 24 h na dobę), isiconnect (dostęp do usług telekomunikacyjnych na całym świecie) itd.

Legitymacja ISIC objęta jest patronatem UNESCO.

Jakie korzyści daje karta ISIC-AZS poza systemem ISIC?
Posiadacze tej karty uprawnieni są do 10% zniżki na korzystanie z usług Centralnych Ośrodków Sportu Akademickiego w Wilkasach, Gdańsku - Górkach Zachodnich oraz Zieleńcu. Ponadto Organizacje Środowiskowe AZS oraz jednostki AZS mają prawo stosowania własnych ulg i zniżek obejmujących swoich członków AZS.

Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
Posiadacz karty ISIC-AZS jest ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) w Universum TU na życie s.a. na kwotę 6500 zł.

Za dopłatą 25 zł do ceny pakietu można mieć także ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych oraz od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy dla członków AZS gwarantuje Compensa.


Więcej informacji na stronach: www.azs.pl , www.almatur.pl oraz www.isic.org .

nr polisy ubezpieczeniowej:

GUR.00000054

w roku akademickim 2008/2009 deklaracje można składać w biurze Klubu Uczelnianego AZS Akademii Pomorskiej (duża hala sportowa, pokój nr 10) od dnia 1.X.2008.

składka członkowska wynosi 50,00 pln (rocznie).

deklaracja Klubu Uczelnianego AZS AP - kliknij

 

© AZS AP Słupsk
 
do góry